Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » ПАЛАЛА ШИНА, ПАЛАЛА МАШИНА !!!

ПАЛАЛА ШИНА, ПАЛАЛА МАШИНА !!!

1-12-2016 495

Три роки тому на Майдані палали шини, а сьогодні полум`я ледь не добралося до кабінетів Київради і особливо Департаменту нашого славнозвісного «Благоустрою».

Терпець столичних підприємців ледь втримувався, щоб не «порішать» чиновників в їх кабінетах. Цього разу пронесло – «обмежилися» підпалом автомашини прямо перед вікнами Київради.

Все через те, що на думку підприємців у Києві відбувається порушення владою вільного здійснення підприємницької діяльності, заволодіння їх автомашинами, а також незаконний демонтаж різних торгівельних споруд, які мають дозвільні документи. На жаль, це право столичного департаменту діє чомусь вибірково.

Тому або ми визначимо чіткі та прозорі правила, які відповідатимуть законодавству, або наступного разу нам нагадають про вже підзабуті «коктейлі Молотова». Дуже б цього не хотілося.

Тому на черговому засіданні комісії підприємницької діяльності доводилось заспокоювати найбільш радикально налаштованих підприємців і обіцяти їм шукати з владою компроміс.

Ще одним важливим питанням порядку денного засідання стала підтримка проекту рішення Київради «Про затвердження Порядку набуття прав на землю із земель комунальної власності у м.Києві». Він має на меті удосконалити процедуру вирішення питань надання земельних ділянок у власність або тривале користування.

 

 


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: