Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » Відкритий лист послу США Джеффрі Пайетту

Відкритий лист послу США Джеффрі Пайетту

8-02-2016 779

Пан посол Сполучених Штатів Америки в Україні!
Наш народ в подиві від Вашої підтримки корупційного уряду. У подиві - це м'яко сказано.

Пан посол, я пишу це звернення в той момент, коли Ви і сім держав-донорів на зустрічі у Президента України підтримали уряд Яценюка, сидячи за одним столом з запеклим корупціонерами країни. Ви не просто підтримали цих людей без розуміння реформ і з нульовою підтримкою населення, ви допомогли їм зберегти єдність.

Пан посол Сполучених Штатів Америки в Україні!
Наш народ в подиві від Вашої підтримки корупційного уряду. У подиві - це м'яко сказано.

Пан посол, я пишу це звернення в той момент, коли Ви і сім держав-донорів на зустрічі у Президента України підтримали уряд Яценюка, сидячи за одним столом з запеклим корупціонерами країни. Ви не просто підтримали цих людей без розуміння реформ і з нульовою підтримкою населення, ви допомогли їм зберегти єдність.

 

Пан Пайетт, згадайте часи Римської імперії. В даному випадку Ви виступаєте як прокуратор, який вирішує, кому бути правителем провінції, а кому не бути. І зараз своїми діями Ви підтримуєте сучасних саддукеев і фарисеїв України, виряджених в пух і прах і загрузли в корупції, як в стародавні часи.

 

В Україні за останні два роки удвічі впав рівень життя. Згідно з опитуваннями громадської думки, населення не просто не підтримує уряд Яценюка, люди просто ненавидять постмайданну влада. Уряд, президентське оточення наскрізь корумповане, і Вам, пане посол, про це відомо не гірше нашого!

Корупція роз'їла всі поверхи влади України, за президентства Порошенко, за прем'єрства Яценюка вона збільшилася в масштабах. Я говорю не тільки про побутовий хабарництві. Я говорю про великої політичної корупції, підкупі політиків і партій, використанні посад в особистих інтересах, а також про корупцію на держпідприємствах, які є одним з основних джерел збагачення людей з уряду. Як підприємець, провідний бізнес в Україні більше двадцяти років, я стикаюся з тими ж корупціонерами часів Кучми, Ющенка і Януковича. І хочу донести до Вашого відома, що вони прекрасно себе почувають при Порошенко, вони нікуди не пішли. І, тим не менш, США і Ви наполягаєте на збереженні цієї наскрізь прогнилої і брехливої влади.

Від імені мого народу я питаю Вас, чому ви підтримуєте корупціонерів української влади? Чому Ви не звертаєте уваги на очевидні економічні проколи і відсутність результатів реформ? Чому Ви зберігаєте уряд, яке знерухомити гроші в Україні?

Може бути, справа в тому, що в політиці України просто немає нікого, хто був би не пов'язаний в корупції ... Але в такому разі чому б США не вибрати когось із близько політичного середовища і не зробити ставку на ідейних людей без мільярдних капіталів? На тих, хто веде реальний бізнес на території України і знає особисто, наскільки згубно позначаються податки і дозвільна система на бізнес та економіку в цілому.

Вдумайтеся, що стало б з економікою США, якби американців обмежили у використанні грошей; якби підприємства втратили можливість перераховувати свої власні кошти за кордон; якби у Вас була введена така ж, як в Україні, задушлива податкова система ... За лічені роки могутня наддержава сама просила б у кого-то грошей в борг. Гроші - основа благополуччя країни, і історія США красномовно це доводить. Америка побудувала свою державність на ідеї свободи від Британської корони, відмовившись платити несправедливі податки і відвоювавши своє право на незалежність. А Ви, приїхавши з вільної, фінансово розвиненої країни, в поневолену податками Україну, нічого не говорите отупілими від безгрошів'я населенню про те, що ми можемо так само, як і Ваші предки, стати самим вільним і розвиненим народом світу ... Замість цього Ви примиряти українців з нашої безперспективною реальністю навіть без мрії на краще майбутнє.

Пан посол! У мене і людей моєї країни накопичилося до Вас багато питань. Ми сподіваємося, що разом з Вашими американськими колегами Ви знайдете час, щоб пояснити народу України, навіщо ви підтримуєте економічних вбивць моєї країни.

Чому МВФ не ставить завдання поставити на продаж всі державні підприємства України на відкритому конкурсі? Адже Вам відомо, що держпідприємства - це джерело корупції і злодійства.
Чому США не підтримує політичні сили в Україні, засновані на ідеології свободи і рівності можливостей? Адже Вам прекрасно відомо, що тільки економічна, податкова свобода може зробити цю занепалу країну прогресивним державою XXI століття.
Чому США і МВФ підтримує посилення фіскальної дисципліни, підвищення тарифів ЖКГ, розуміючи, що доходи громадян скорочуються, народ зубожіє, безробіття збільшується.

Поки створюється видимість реформ, українці тікають з цієї поганої зарегульованій країни до Вас же, в Сполучені Штати Америки. Звідси їдуть інтелектуальна, культурна еліта і люди з грошима, а уряд США і фінансові донори України ніби цього не помічають ...

Державний устрій України не відповідає викликам часу. Зарплати в $ 100 і пенсії в $ 50 ставлять 40-мільйонну країну буквально в умови виживання, а істеблішмент складає накрадені капітали в офшори. І Ви, пане посол, в курсі того, що відбувається. Точно так же США ставилися колись до Лазаренка, який зараз благополучно проживає в Америці, і іншим українським політикам, які вивозять свої капітали за кордон.

Так дайте, чому США, держава, яке знищило у себе корупцію і поставило на чільне місце права людини, продовжує підживлювати в Україні безідейний корупційний режим? .. Україна має єдиний вихід із злиднів, це шлях, яким пішла Америка в XVIII столітті, скасувавши з себе зайві побори і податки. Америка кілька століть назад стала чудовою неоліберальної країною, вибухнувши економічним розквітом. Пан посол, Україні потрібен шанс стати країною з найбільш вільною економікою світу!

 

Пан Пайетт не вподібнюйтеся Понтія Пілата, підтримуючи одночасно і Ірода, і первосвящеників, в той час коли перед вашим носом зароджується щось справжнє і щире, що здатне врятувати цілий народ від пекла злиднів.

Лідер партії 5.10


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: