Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » Промова Маргарити Овчаренко на Антикорупційному форумі

Промова Маргарити Овчаренко на Антикорупційному форумі

23-12-2015 2 772

Шановні пані та панове, добрий вечір! Мене звуть Маргарита Овчаренко, я виступаю на цьому форумі від імені Політичної Партії «5.10» та її лідера Геннадія Балашова.

Шановні пані та панове, добрий вечір! Мене звуть Маргарита Овчаренко, я виступаю на цьому форумі від імені Політичної Партії «5.10» та її лідера Геннадія Балашова.

Ми зібралися тут для боротьби з корупцією, яку багато хто вважає головною перешкодою на шляху України до процвітання. Спасибі організаторам, всім нам дуже хочеться вірити, що цей форум принесе щедрі плоди в майбутньому. Однак давайте замислимося, наскільки все, що відбувається схоже на фарс! Всю історію незалежності України її політичні сили і перші особи країни заявляли, що борються з корупцією. Політики вивчають дані соцопитувань, щоб говорити те, що хоче чути електорат. Адже саме боротьба з корупцією стала одним з перших пунктів у дослідженнях громадської думки ще півтора-два роки тому. І ось, як гриби після дощу, з'являються бюро, комітети, організації та контролюючі органи, наймаються сотні і тисячі агентів, детективів, чиновників, які повинні ловити хабарників. Але як щодо боротьби з причинами корупції, а не з її наслідками? Ловля корупціонерів за руку - марна трата часу і бюджетних коштів. Набагато ефективніше було б подолати саму причину корупції.

Сьогодні ніхто не ставить під сумнів саму схему взаємодії державного апарату і населення, коли держава кожен день залазить у кишені громадян різного віку і професій, нічого при цьому не гарантуючи натомість. Ми, Партія «5.10», вважаємо вкрай несправедливим такий порядок речей. Ми впевнені, що головна перешкода на шляху до процвітання України - це сама держава, яка володіє монополією на грабіж, позбавляє свій народ самої можливості заробляти, і породжує корупцію.

Що означає, знищити живильне середовище корупції, а значить, знищити і саму корупцію? Це означає скасувати податки і мита, дозволити вільне ходіння валют, знищити дозвільну систему, приватизувати всі державні підприємства.

Партія «5.10» Геннадія Балашова ставить метою зробити Україну багатою країною, пробудити народ від вікової сплячки і повести за собою в процвітаюче майбутнє. Звільнимо себе від податків, і ми позбудемося від злиднів та хабарництва! Люди будуть платити податки, коли у них з'являться гроші. Люди будуть дотримуватися законів, коли вони будуть захищені, ситі і задоволені життям.

А здирати з найбіднішого населення країни третього світу останні крихти, щоб закрити «дірки» в бюджеті, тобто нашими з вами грошима виправити чужі управлінські промахи і помилки, не тільки безглуздо, але й глибоко аморальним.

Повторю. Необхідно скасувати податки, ввести економічну свободу на території України, відкрити економічні кордони, дозволити громадянам розплачуватися будь-якою валютою, приватизувати +3500 державних підприємств, закрити половину непотрібних міністерств, ввести повідомну систему. Так ми позбудемося левової частки корупції. Необхідно скасувати дозволи та довідки, саму систему приниження людини перед державним апаратом, тому що це одна з причин корупції!

Як Мойсей виводив єврейський народ з Єгипту, ми звертаємось до України, щоб вона покинула податкове рабство, в якому перебуває сторіччями.

Україні необхідна економічна свобода, скасування податків, тільки в цьому випадку сюди потечуть гроші з усього світу, тільки в цьому випадку підніметься з колін малий і середній бізнес, з'являться робочі місця, і ми позбудемося від злиднів та корупції. І ми побачимо абсолютно новий виток розвитку України як неоліберального сучасної держави XXI століття.

ВВП України має вийти на рівень 1 трлн. доларів на рік. І для досягнення цієї мети є єдиний шлях і єдина Партія, у якої є ідея скасування податків та звільнення від злиднів та корупції.

Ідею «5.10» багато хто не приймає в силу нашого спільного радянського минулого. Вони кажуть, що це занадто кардинально, небезпечно, незрозуміло, фантастично. Називайте її як завгодно, але тільки кардинальні стрімкі зміни можуть вивести Україну з того глухого кута, в якому вона опинилася тепер.

Ми запрошуємо приєднуватися і просвіщати народ України разом з нами, тому що людям сьогодні потрібна спільна мета і віра в чудове майбутнє. Ми можемо побудувати країну світового значення, як це свого часу зробили США, Швеція, Сінгапур, Гонконг, Дубай, скасувавши податки і позбувшись таким чином від корупції.

Україні потрібна Система «5.10», це шлях до процвітання. Уявіть собі що буде з країною, якщо вона на 40 років залишить лише два податки, загальні й однакові для всіх. Ця країна стане найбагатшою в світі!

Михайло Ніколозович, запрошуємо вас в Партію «5.10» для створення нової процвітаючої України. Звільнимо себе від податкового рабства, корупції та злиднів.

Дякую за увагу!


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: