Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

Партія 5.10 » Новини » Лідер «5.10» взяв участь в обговоренні Податкового кодексу

Лідер «5.10» взяв участь в обговоренні Податкового кодексу

16-12-2015 734

16 грудня Геннадій Балашов, лідер партії «5.10» взяв участь у круглому столі «Податковий кодекс України - контрольний постріл у голову?».

«Підприємці України - терпіли. Звичайні терпіли, які постійно випрошують у цієї держави поблажку. Можна порівняти з рабом, який просить його не стягують, а викриття ось цю гаєчку », - заявив Балашов.

На думку лідера Партії 5.10, підприємці не усвідомили себе як клас. «Ви не повинні нічого просити у цієї держави. Ця держава - ваш ворог. Вона буде забирати у вас гроші», - сказав Балашов.


Він порівняв підприємців з вівцями, які просять вовків вбивати їх не так часто і не так болісно.

«В Україні грошей в три рази менше, ніж треба для нормального обігу економіки», - вважає Балашов. І щоб їх стало більше, потрібно ввести таку податкову і дозвільну систему, яка була б вигідною для вітчизняного й іноземного інвестора і бізнесмена.

«Єдине, що ви можете зробити, це чітко виставити вимоги. Скасувати ПДВ (ГДВ українською мовою - прим. Ред.) На території України. Продати 3500 державних корупційних підприємств. Вільне ходіння валют на території України. Відкрити економічні кордони. Вільний ринок газу, ліквідація НАК "Нафтогаз". Ліквідація всіх обмежень на гроші. Ось тоді ви житимете!» - Сказав лідер «5.10 ».

Захід було організовано Європейською партією України і пройшло в конференц-залі Верховної Ради.
В обговоренні брали участь підприємці, народні депутати та політологи.


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: