Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

Партія 5.10 » Новини » 20 січня страйк в Києві!

20 січня страйк в Києві!

11-01-2015 2 869

20 го січня всі на вулицю, страйкувати, вимагати, блокувати біля Верховної Зради, блокувати всіх депутататов і вимагати, одне, зняти, з себе, СЕБЕ ПОДАТКИ.

МИ ВИМАГАЄМО:


1. Відставки Прем'єр-міністра України і міністрів економічного блоку.
2. Залучення до відповідальності за заподіяння шкоди економіці країни Прем'єр-міністра, відповідних керівників міністерств і відомств, а також глав Нацбанку.
3. Створення довгострокової та дієвої стратегії розвитку України з метою виведення нашої країни у світові лідери за рівнем життя та розвитку бізнесу.
4. Зміни економічної парадигми України. Введення економічної свободи на всій території країни. Державний пріоритет - створити всі необхідні умови для підприємництва і вільного переміщення товарів і грошей як усередині країни, так і через кордон.
5. Скасування податкової та дозвільної систем. Ми вимагаємо ввести зрозумілі й однакові для всіх правила з двома мінімальними і простими в адмініструванні податками.
6. Створення повідомної системи (замість дозвільної), коли громадянин більше не проситиме у держави дозволу на ту чи іншу дію, а повідомляє його про свої наміри.
7. Вільного ходіння валют на території України.

Ми запрошуємо всіх, хто хоче жити в красивій і багатій країні - людей з активною громадянською позицією, представників політичних партій та громадських організацій.
20 січня, Київ, вул. М. Грушевського, 12/2.
ЧЕКАЄМО ВАС
з 9-30 до 16-00!

Подивимось скільки не байдужих В УКРАЇНІ, вийде 20 січня, скидаємо ЗЛОДІЇВ ПОРОШЕНКО І ЯЦЕНЮКА і головне, звільняти себе, СЕБЕ від податків.

Я ОСОБИСТО БУДУ!

(Генадій Балашов)


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: