Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » 5.10 - нові системи пріоритетів

5.10 - нові системи пріоритетів

28-12-2014 4 510

Партія «5.10» висуває нову систему пріоритетів, які ставлять власний матеріальний успіх громадянина України вище державних інтересів. Головне завдання - зробити максимальну кількість громадян України протягом перших же п'яти років правління системи «5.10» заможними громадянами з неймовірними можливостями. Створити умови для зниження залежності між соціальним становищем громадянина України та його можливостями творити власний життєвий успіх.

Партія «5.10» ставить за мету змінити ієрархію в світі цінностей і системі відносин між людьми, встановивши, що тільки талант і здібності людини, його професійний рівень є мірою значущості особистості. Громадянська ідентичність зобов'язана стояти вище, ніж гендерні, етнічні та конфесійні амбіції.

Громадянин України є частиною духовного, інформаційного та геополітичного простору світу з його потребами і можливостями.

Головний принцип партії «5.10» - Громадянин України має стати заможним Громадянином Світу.


Завдання партії «5.10» - зробити Громадян України громадянами світу, з урахуванням ціннісної системи, яка існує в найрозвиненіших цивілізаціях світу. Ми, Громадяни України, не можемо і не зобов'язані чекати майбутнього благополуччя. Ми маємо право на нього сьогодні, влившись в світовий процес виробництва і споживання.

Ми виходимо з того, що нам необхідно прибрати всі пута, які сковують руки продуктивної частини населення, відкривши небачені можливості для Громадян України - працювати на власній території без податків і без непорозумінь з бюрократичним апаратом. Ми зможемо залучити на територію України небачений потік товарів, що створює конкурентну перевагу для наших громадян і світових грошей, без яких сучасна економіка не працює.

 


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: