Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » 5.10 для військовослужбовців

5.10 для військовослужбовців

25-11-2014 3 220

Захистити Україну від військової агресії з боку сусідніх держав може тільки армія з великим бюджетом, професійно підготовленими солдатами, сучасною зброєю і технікою.

Розмір виділеного бюджету на армію безпосередньо залежить від стану і зростання економіки країни. Система 5.10 вирішує дану проблему завдяки розвитку бізнесу в країні, залученню іноземних інвестицій і, як наслідок, збільшенню бюджету країни і бюджету на армію.

 

Більше 80% армііі потребує модернізації та на приведення її у повне бойове стан піде не менше 5 років.

На жаль, в Україні немає грошей на відновлення армії в короткі терміни, тому при системі 5.10:
- чисельність армії буде скорочена до 30 000 - 50 000 осіб;
- в армії служитимуть тільки за контрактом;
- мінімальна зарплата молодшого офіцерського складу буде починатися від $ 2000;
- бюджет армії буде прямопропорційній доходу бюджету країни;

 

Найоб'єктивнішим, тривалим по часу і зрозумілим критерієм для вояків є заробітня плата, яку він збирається отримувати.

Судіть самі -  в більшості країн світу в армію йдуть служити наступні типи людей: патологічні садисти, патріоти, ті кого влаштовує зарплата; і ті які нічого не вміють, окрім як служити в армії;

 

Сама об'єктивна категорія - "Мене влаштовує зарплата".

 

"Любов до батьківщини" - обов'язковий і незамінний аргумент, але якщо якийсь чиновник виселить з квартири за несплату сім'ю військовослужбовця, любов до батьківщини може швидко зникнути.

 

Патологічні садисти повинні лежати в ланцюгах у лікарні.

 

Оплата наших військових, які ризикують своїм здоров'ям і життям просто смішна, тому говорити про авторитет такої армії не має смислу.

 

Ми розуміємо, що навіть наявність нечисленної і професійної армії не додасть Українській території статусу надійного хранителя інвестицій і гаранта стабільності. Для великих і довгострокових інвестицій в Українську економіку гарантом військової стабільності мають бути військові бази НАТО, завдяки яким на Україну гарантовано не нападуть.

 

Саме завдяки наявності баз НАТО в Україні почнуть надходити багатомільярдні інвестиції на будівництво мега інженерних споруд, окупність яких становить понад 10-15 років.


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: