Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » 5.10 для робітників

5.10 для робітників

25-11-2014 3 180

При "5.10" в Україні буде постійне зростання бізнес активності, що тягне за собою створення нових робочих місць, що в свою чергу, буде вести до зростання зарплат, так як це один з головних мотиваційних інструментів для залучення співробітників в умовах дефіциту робочої сили.

При системі "5.10" працівникам більше не доведеться ухилятися від високих податків на зарплату за допомогою "зарплат у конвертах", тому що податок на зарплату буде в кілька разів менше ніж при поточній податковій системі України і складає всього "10%".

 

Відмінні умови для роботи бізнесу, банків і офіційна зарплата працюючих громадян України призведуть до низьких процентних ставок на кредити. Як наслідок, стає доступним якісне житло та багато інших  благ.

 

 5.10 забезпечить громадянам:

 • 1
  - Громадянин України з моменту нотаріального заяви в повідомної формі має право займатися будь-якою комерційною діяльністю незаборонені законом, самостійно дотримуючись санітарні та пожежні норми, згідно з законодавством.
 • 2
  - Відсутність податків для підприємців (Так як 5% сплачує покупець, при купівлі товарів та послуг) надасть змогу громадянам створювати рентабельні проекти, що збільшість кількість підприємців в країні.
 • 3
  - Вільний обіг валюти надасть Вам змогу ввести справи з іноземними компаніями.
 • 4
  - Збільшення грошової маси та робочих місць забезпечить роботою.
 • 5
  - З переходом на англійське прецедентне право громадяни отримають Європейське правосуддя.
 • 6
  Громадяни україни разом з бізнесменами зможуть зробити Україну країною № 1 у світі зі свободи, легкості ведення бізнесу, чесності, усунувши чиновницьке свавілля, здійснивши гасло руху 5.10 «Держава, геть з економіки!». Скасувавши ПДВ, мита, акцизи, дозволивши вільне ходіння валют, знищивши дозвільну систему та відкривши небачені у світі можливості на території своєї країни, громадяни україни отримають можливість стати посправжньому заможніми громадянами!

 


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: