Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

Партія 5.10 » Інформація » 12 Тез Системи "5.10"

12 Тез Системи "5.10"

24-11-2014 4 076

Для визволення України від ракової пухлини система "5.10" спирається на Дванадцять тез (12 революційних реформ), які повинна зробити Україна, щоб стати найпривабливішим місцем на Землі з ведення бізнесу та забезпечення доходів громадян на рівні $ 5000 працюючим і $ 1000 малозабезпеченим.

Держава, геть з економіки!

Сьогодні неможливо реформувати податковий кодекс, неможливо реформувати сам держапарат. Сьогодні заново потрібно писати новий, здоровий організм Україні. Система корупції, оподаткування та дозвільна система - операбельні. Україні потрібен новий, здоровий організм економічних відносин держави і громадян.

Ми не можемо виправити становище, не вирізавши (буквально) ракову пухлину, прибравши причини. Щоб вилікувати України і позбавити її від цієї пухлини, нам потрібно знищувати саму можливість шахрайства: скасувати ПДВ, ліквідувати мита, знищити дозвільну систему, зробити однаковими тарифи на електроенергію і газ, припинити існування держмонополій, монетизувати держпідприємства.

Порядок необхідно наводити зверху, встановлюючи чіткі правила здорового організму, заперечуючи саме існування старого, старезного, ураженого раковими клітинами економічного організму України.

 Україна може бути багатою, але в жертву нам прийдеться принести ракову пухлину держрегулювання.

 

Обговорюємо 12 тез на форумі

 

12 Тез Системи "5.10"

 • 1
  Скасування всієї існуючої податкової системи України, а замість неї введення двох простих і зрозумілих податків: 5% з продажів і 10% соціального податку. Детальніше ...
 • 2
  Скасування обмеження на ходіння валют. Розрахунки проводяться в будь-якій зручній громадянам валюті.
 • 3
  Скасування митниці, санепідстанцій, пожежних інстанцій, акцизів, мит, ліцензій і т.д. Вільне, без обмежень проходження товарів та вантажів через митницю, повне відкриття економічних кордонів України. Митний контроль здійснюється тільки за виявленням зброї і наркотиків.
 • 4
  Земля стає товаром, яким можуть володіти і торгувати виключно громадяни України.
 • 5
  Повне припинення державного регулювання у сфері кредитування.
 • 6
  Зниження статутного фонду капіталу банку до 1 млн. Дол. Повна свобода комерційної банківської системи.
 • 7
  Громадянин України з моменту нотаріального заяви в повідомної формі має право займатися будь-якою комерційною діяльністю яка незаборонена законом, самостійно дотримуючись санітарних та пожежних норми, згідно з законодавством.
 • 8
  Передача всіх державних підприємств, включаючи транспортну галузь, газову і нафтову промисловість із подальшою їх демонополізацією до Пенсійного фонду для забезпечення пенсіонерів та малозабезпечених верств населення.
 • 9
  Скасування військової повинності, перехід на контрактну армію, скорочену в 10 разів. Збільшення фінансування міліції.
 • 10
  Повний перехід на платну медицину з адресною матеріальною підтримкою малозабезпеченим.
 • 11
  Повний перехід на платну освіту з адресною матеріальною підтримкою малозабезпеченим.
 • 12
  Вищий суд як остання інстанція переноситься в Лондон з переходом на прецедентне право.

 

Автор ідеї та її прихильники чудово розуміють, що з введенням системи "5.10" не бачити грошового дощу на наступний день, рясно наповнює всі куточки України з активним ростом зарплат і пенсій, зниженням цін і знищенням корупції. Буде досить сильний опір навіть не державної системи, а людей, які звикли жити за інерцією. Людей, яким зручніше, щоб хтось все вирішував за них, пропонуючи натомість мінімальний стабільний рівень для виживання.

Так може не варто й починати? І ось тут головний момент - обов'язково варто почати. Причому кожному і з себе. Почати з розуміння не просто того, що шлях має досить тернистий, а з точним усвідомленням того, куди йдемо. І основна мета навіть не сама система 5.10, а держава, найбільш зручне і вигідне для життя і бізнесу у світі.


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: