Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » Що Таке "5.10"?

Що Таке "5.10"?

10-03-2014 4 212

5.10 - це всеукраїнський рух громадян, які розуміють, що без умов для процвітання бізнесу Україна неухильно котиться в прірву бідності, моральних цінностей і інтелектуального занепаду.

Де вигідно вести бізнес, там гроші; де гроші, там підвищення рівня життя - простий принцип економічного процвітання.

 

Україна може спалахнути як нова зірка, освітивши світ своїм сяйвом від грошових потоків з усього світу на нашу територію, ставши новим клондайком для людства.

Те від чого страждають багаті люди в Європі: податки, мита – можуть зникнути на нашій території.

Проста система 5.10 – безмитна торгівля, захист капіталу і недоторканість приватної власності можуть залучити на нашу територію багатий середній клас Європи, Америки та Росії.

Коли ми розуміємо, що нам робити - залишається лише проповідувати ідею Золотої України!

На серйозний революційний ривок звичайно необхідні гроші, для створення серйозної політичної сили прокламацій недостатньо, необхідно мінімум 10 мільйонів доларів для швидкого запровадження ідеї Золотої України в маси.

Сама ідея полягає в тому, щоб затягнути на територію України побільше грошей, все інше має стати другорядним!

 

 

Рух "5.10" має своєю метою виключити участь чиновників в економіці країни - підприємець сам знає, що потрібно споживачеві. Для цього необхідно в податковій системі України залишити тільки два податки - податок 5% c продажів і єдиний соціальний податок - 10%. Це легко вкладається в голову, адміністрування цих податків легко автоматизувати, це різко знижує потребу в армії чиновників, яких можна скоротити на 80%. Така схема дозволить підняти ділову активність населення, приверне в Україну іноземні інвестиції і створить багато робочих місць за рахунок активного зростання бізнесу.

Система "5.10" - це не політичний проект черговий рветься до влади партії, бізнес груп, казнокрадів або бандитів. Це об'єднання свідомих українців, які хочуть поліпшень і розуміють, що для цього доведеться докласти трохи зусиль.

 

Прихильники ідеї впевнені в тому, що реалізація системи "5.10" в Україні може перетворити українців на найбагатший народ у світі всього за одне покоління, зробивши запаморочливий стрибок з аграрно-промислової відсталої країни в лідери вільної торгівлі та інновацій із зростанням ВВП понад $ 50 000 на душу населення.

 

Багаторічний досвід показав всі явні уразливості нашої держави, завдяки чому в країні процвітає беззаконня та корупція.

Тому, система "5.10" базується на "12-ти тезах", які покликані повністю відсторонити всіх казнокрадів від проходження через них державних фінансів і позбавити їх можливості надавати прямий або опосередкований вплив на бізнес в країні.

 

Ютуб канал партії 5.10 - https://www.youtube.com/user/510partiya

Революція 5.10 | Україна без податківв ВК - https://vk.com/revolution510

Рух 5.10 в ВК - https://vk.com/dvizhenie510

Рух 5.10 в Фесбуці - https://www.facebook.com/party510ua

 

Контакти:

т. офіс.: (044) 253 40 44

По загальним питанням: admin@lipki.com.ua

Для ЗМІ:

Прес-секретар Генадія Балашова Поліна Кудиєвська:

т. - 050-281-33-88, 063-9-777-016

e-mail - pola.pr@yandex.ua

 

Штаб-квартира 5.10 - Київ, вул. Інститутська, 17/5


Офіс Партії 5.10 - Київ, вул. Грушевського 16

 ------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: