Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» Інформація

Інформація

СТАТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «5.10»

Затверджено установчим З’їздом Політичної Партії 5.10 Протокол № 1 від «24» серпня 2013 р.
Зі змінами установчим З’їздом Політичної Партії «5.10» Протокол № 2 від «10» грудня 2014 р.
м. Київ

12 Тез Системи "5.10"

Для визволення України від ракової пухлини система "5.10" спирається на Дванадцять тез (12 революційних реформ), які повинна зробити Україна, щоб стати найпривабливішим місцем на Землі з ведення бізнесу та забезпечення доходів громадян на рівні $ 5000 працюючим і $ 1000 малозабезпеченим.

Держава, геть з економіки!

Що Таке "5.10"?

5.10 - це всеукраїнський рух громадян, які розуміють, що без умов для процвітання бізнесу Україна неухильно котиться в прірву бідності, моральних цінностей і інтелектуального занепаду.

Програма Партії 5.10

«Україна найкраща територія для бізнесу

Громадяни України, через введення економічної системи 5.10 стануть найзаможнішими жителями планети Земля....

Історія партії

5.10 - політична партія України, зареєстрована 20 березня 2014.

Стрес-шоу. Психологія грошей

Радіо передача яку вів Генадій Балашов на радіо "Бізнес"

Настав той самий момент, коли люди підійшли до усвідомлення необхідності зняти табу з теми грошей, порушити це масове мовчання навколо грошей. Настав час говорити про гроші без емоцій, щоб зрозуміти їхню природу і до кого вони прилипають.

Як стати авантюристом? Роздуми мільйонера

На відміну від численних видань іноземних авторів, чиї поради важко, а часом просто неможливо застосувати у нас, в цій книзі ви прочитаєте про те, як заробити стан і створити собі імідж успішної ділової людини, враховуючи наш менталітет і нульові можливості.

 

Монархія підприємця.

Перед вами прикладний бізнес-посібник для підприємців і монархів різного віку, збірник революційних і анархічних мудростей для тих, кому «остогидло», розчин для промивання мізків активних користувачів зомбоящика.

Шпалери 5.10 на смартфон

Шпалери 5.10 на смартфон для офрмлення вашого мобільного в партійному стилі.

Аудіо записи передач з Генадієм Балашовим

Геннадій Балашов. Всі аудіокниги та запису програм з телевізора, преси, радіо та ютуба.

1 2 3 4 »

Останні статті: ↣ всі статті

ЛЮДИ ЧЕСТИ

Балашов очень точно описал как честь отличается от достоинства. Достоинства у всех по-разному, у кого-то больше у кого-то меньше, а честь, она или есть или ее нет.


Як захищати своє майно?

Якщо влада намагається конфіскувати ваше майно за видуманими підставами, або незаконним рішенням місцевих холуїв чи пацанів з відбитими мізками - Не здавайтесь! Захищайте своє майно до останнього.

Австрійська школа економіки

Австрійська школа (англ. Austrian school) — не ортодоксальна школа економічної науки. Вона підкреслює можливості спонтанного впорядкування механізму ціноутворення, та наголошує на тому, що складність суб'єктивного вибору людини робить математичне моделювання діючого ринку неймовірно складним (або неможливим) і тому підтримує підхід не втручання до економіки.

Рекомендуємо українські сайти: ↣ всі статті