Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » Україна-Русь - економічна вольниця світу!

Україна-Русь - економічна вольниця світу!

1-01-2016 896

Україна повинна заявити монополію на історичну спадщину Київської Русі. Росія в такому разі стане спадкоємцем Золотої орди.

Україна повинна заявити монополію на історичну спадщину Київської Русі. Росія в такому разі стане спадкоємцем Золотої орди.

Україна - була справжньою вольницею Європи у 17 ст., саме сюди стікались волелюбні прошарки суспільства, що займались на вільних територіях промислом, скотарством та землеробством не визнаючи жодну владу та монарха.

Саме на цій території - утворилися перші військові самостійні міні держави - січі із справжнім демократичним та справедливим устроєм.

Саме тут народилась перша у світі конституція!

Але сьогодні час змінився. Ні скотарство, а ні землеробство чи тим паче військова справа не являється рушієм розвитку суспільства.

Сьогодні у світі все піпорядковано фінансам! Саме гроші сьогодні визначають Ваші можливлсті і можливості держави. Сьогодні поважають лише багатих.

Тому - Україна повинна заявити монополію на історичну спадщину Київської Русі, зробивши свого одвічного ворога, Росію - спадкоємцем Золотої орди.

Україна Русь - має стати економічною вольницею світу. Саме сюди мають стікатись найталановитіші люди із своїми ідеями та мріями щоб втілити їх у життя...


------

Коментарі (1)

марк марк 26 01 2018 at 14:16
Із такими апетитами,судячи по опублікованій мапі,виходить що ми ні чим не відрізняємось від очманілих татарофіноугрів.Таке враження що мапа та стаття навмисно сварить нас русинів,нащадків древньої Русі із європейськими сусідами, союзниками України в протистоянні гібридній агресії кацапстана.До речі ніхто не знав в середньовіччі таку державу як Київська Русь.Да був Киів,да довколо нього поступово обєднувались слов"янські племена.Після знищення Олегом(Ольгердом)Аскольда та Діра,київську державу із приєднаним Новгородом стали в світі називати Русь. Словосполучення Київська Русь,придумав імперський придворний історик карамзін,нащадок татарського роду кара мурзи.Тож в кого є мізки,то думайте коли читаете такі публікації.Висновок?Як говориться в приказці що розумний зрозуміє а дурний засміється.
Цитувати Відповісти Скарга
Залишити свій коментар: