Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » Україна-Русь найбагатіша країна світу!

Україна-Русь найбагатіша країна світу!

1-01-2016 954

Як Україна може стати найбагатшою країною світу?

Як Україна може стати найбагатшою країною світу?

За останні роки в Україні відбулися зміни. Помінялися люди, змінилося їх ставлення до життя, ми стали більше мислити, міркувати ... Відбулася так звана «Революція Гідності». Не помінялося тільки одне - економічна система, як результат і наш з вами добробут. Іншими словами, "хотіли поміняти систему, а поміняли тільки кадри".

Але в майбутньому нас очікує стрімкий економічний ріст - встановлення справжньої свободи - ЕКОНОМІЧНОЇ! Кожний громадянини України отримає такі економічні свободи, яких не має в жодній країні.

І тільки у випадку насичення території України новітніми технологіями  з'явиться можливість мати високооплачувану роботу, адже для обслуговування висох технологій потрбні мізки. Сучасних технологій в Україні не має! Тому саме система 5.10 буде як магніт притягувати на нашу землю великі капітали із високими технологіями.

5.10 - це нова, зовсім інша, і унікальна економічна система, заснована на кардинальних реформах, яка здатна дійсно змінити країну та людей, зробити її інвестиційно привабливою, підвищити ВВП і рівень нашого життя.

Які ж економічні реформи і введення системи 5.10?

  • Скасування всієї податкової системи України (скасування ПДВ, акцизів і мит) і введення простої системи: 5% з продажів, які платять споживачі товарів і послуг, і 10% соціального податку, які оплачуються одержувачами зарплати.
  • Вільне ходіння валют. Розрахунки в Україні повинні проводитися в будь-якій зручній громадянам валюті без будь-яких обмежень.
  • Вільне, без обмежень проходження товарів і вантажів через митницю, повне відкриття економічних кордонів України. Митний контроль здійснюється тільки з метою виявлення зброї і наркотиків.
  • Повідомча форма реєстрації бізнесу... Повідомимв про реєстрацію в нотаріуса і можеш працювати.
  • В основі системи 5.10 лежить принцип економічної свободи, якою повинен бути наділений кожен громадянин країни. Мова йде про права і можливості заробляти гроші без відповідних дозволів від державних органів.

» Програма партії

Українське економічне диво, або Україна як податковий рай для людства відбудеться завдяки системі  «5.10» - яка повністю відповідає лібертаріанській економіці XXII століття і дозволить наситити територію України товарами і грошима усього світу. На території України стане вигідно жити і працювати.

Ми можемо зупинити тисячолітній відтік грошей і вивезення сировини з території України і запустити зворотний процес, коли на території України буде вигідно жити і працювати. З метою створення умови для стрімкого економічного зростання України та збагачення її громадян, вся територія країни має стати безмитною зоною для людства.

А щоб остаточно розбити голову корупції та надати громадянам України можливість купувати товари за найвигіднішою ціною в світі, мита, акцизи на ввезення повинні бути скасовані. На нашій території мусять вільно обератися гроші з усього світу, безперешкодно обмінюючись і забезпечуючи кредитування, обмін і розрахунки.

Статус території безмитної торгівлі ми зобов'язані прийняти відразу і не менш ніж на 40 років без можливості його зміни. Саме така стабільність викличе особливу довіру підприємців усього світу. Система «5.10» повністю зможе забезпечувати утримання державної машини, яку доведеться скоротити на 80%, відмовившись від практично всіх державних витрат. Держава стає арбітром, що забезпечує законність.

Все це в сукупності забезпечить громадян України небаченими досі доходами.

У нас не буде контрабанди, бо не буде мит і акцизів. Митниця, скорочена в п'ять разів, нарешті займеться тим, чим їй належить займатися - зброєю та наркотиками. Всі інші товари повинні перетинати кордон України безперешкодно, перетворюючи нашу країну в чудову, найкращу в світі транзитну зону. Тільки на кордоні, коли товар переупакованої, оброблений, буде йти на експорт, буде стягуватися 5% -й податок. Імпортні товари все одно остануться дорожче вітчизняних, так як обкладаються великими податками своїх держав. У результаті наш виробник буде конкурентоздатніший як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.

 __________

З 2014 року кожен житель України на асфальті, тротуарі, бруківці почав помічати загадкові цифри, "5.10". Багато задавали собі питання "А що це?" Найчастіший відповідь, яку можна було почути, - "Та це якась партія ..." Так, дійсно це партія, тільки от мало хто замислювався, що це за партія? У чому її унікальність? І чому ми так часто в різних місцях бачимо ці дивні цифри "5.10"?


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: