Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » Золота таблиця успіху

Золота таблиця успіху

7-02-2015 3 258

Заповни цю таблицю і неодмінно почнеш мислити по іншому!

Табляця успіху для України:

Хто ти сьогодні, Україна?
Бідна країна, що пахне порохом, задавлена податками та війною.


Ким ти будеш через 10 років?
Заможною безподатковою країною. Краще, ніж республіка Сінгапур, спеціальний адміністративний район Гонконг і князівство Монако. Країною, що скасувала грабіжницькі податки та мита. Тільки два простих податки - 5% з продажів і 10% соціального податку. Доходи громадян не менше 13000. Пенсії не менше 11000. ВВП - 12 трлн.

 

Де ти будеш через 10 років?
Серед найбільш благополучних країн світу з найвищим рівнем життя. На перших місцях рейтингів по вигідност ведення бізнесу та економічної свободи. На перетин торгових шляхів між Заходом і Сходом. Гроші Європи та Росії течуть на безподаткову територію України.

 

Яке коло спілкування допоможе тобі досягнути успіху?
США, Сінгапур, Гонконг, Монако та інші заможні країни.

 

Навіщо Україна потрібна успішним людям та людству?
Замисліться, найбільша безподаткова територія в світі. Це вигідно всім! Україна може стати самою комфортною і вигідною країною для життя та бізнесу. Якщо скасує грабіжницькі податки, відкриє економічні кордони, переведе облік в електронну форму і скоротить 80% чиновників і держвідомств.

 

Як ти повинна виглядати?
Щасливою і повною можливостей, як країна без податків, де не потрібно постійно бігати, отримувати довідки та дозволи. Приголомшливі висотки і доглянуті парки, мегаполіси і сучасна інфраструктура.

 

Ким були твої предки 1000 років назад?
Славетною Київською Руссю,одним з найбільш розвинених держав того часу. Торговим і культурним центром Європи, чиї золоті ворота й куполи храмів вражали уяву сучасників.

 

Яка твоя улюблена дитяча казка?
«Попелюшка». Я дуже хочу вибратися з бідності та безправ'я, щоб зла мачуха і сестриці перестали ображатг мене. І я точно знаю, що моє місце - в палаці, серед королів Україна вже шиє собі чудове плаття на європейський бал.

 

Що ти робиш зараз, щоб досягнути успіху?
Розповідаю всім про Балашова та Партію «5.10». За безподаткову Україну!

Золота таблиця твого успіху

Хто ти?
Перший крок до свого успіху - це чесно визнати, ким ти є на сьогоднішній день. Студент, пенсіонер, директор підприємства, домогосподарка, безхатченко? Хто ти насправді? Відповідай для себе!

 

Ким ти будеш через 10 років?
Заможні люди планують на десятиліття вперед. Створюй свій план вже сьогодні. Не бійся мріяти! Чим масштабніше мета, тим складніше промахнутися! Визнач, ким ти хочеш бути через 5.10 років. У якій сфері ти себе бачиш? Яким видом діяльності ти хотів би займатися?
Бери по максимуму! В майбутньому всього має бути в 10 разів більше, ніж у тебе є зараз. В 10 разів вище дохід, в 10 разів краще місце проживання.

 

Де ти будеш через 10 років? Країна, місто, район
Важливе правило успіху і багатства - переміщатися в місця скупчення грошей,товарів і послуг. Переїжджай із села в місто, з невеликого містечка - в мегаполіс, зі спального району - в центр. Де більше людей, там завжди більше можливостей. Прагни грошей! Вибирай краще!

 

Яке коло спілкування допоможе тобі досягнути успіху?
Важливе правило успіху і багатства - переміщатися в середовище успішних, заможних людей.
Вчися у тих, хто розумніший, більш успішний, багатший за тебе. Відвідуй місця, де такі люди бувають. Це можуть бути спорт-клуби, ресторани, бізнес-центри, центральні вулиці та ін. Вивчай їх поведінку і погляди. Але для початку визнач, хто ці люди. Відмовся від спілкування зі старим оточенням, яке тягне тебе назад!

 

Навіщо ти потрібен успішним людям?
Думай, чим ти можеш бути корисний іншим людям. Навіщо їм спілкуватися з тобою? Що ти можеш їм дати?

Пропонуй свої послуги швидко, цінуй чужий час. Розвивайся, ставай незамінним. Роби це кожен день! Будь їм цікавий!
Навчайся за допомогою сучасних технологій. Дивись американські телесеріали про заможних і успішних, це найкраще джерело інформації. Користуйся YouTube і Google. У тебе повинен бути сучасний смартфон і швидкий інтернет, щоб ти в будь-яку хвилину міг знайти будь-яку інформацію. Це обов'язково!!!

 

Як ти повинен виглядати?
Випромінюй впевненість і успіх, і вони до тебе прийдуть. Оцінюють спочатку завжди по одежі, тому зовнішній вигляддуже важливий в будь-яких ситуаціях. Яким має бути твій зовнішній вигляд (одяг, взуття, аксесуари, зачіска), щоб ти виглядав гідним успіху? Одягайся скромно і дорого. Використовуй не більше трьох кольорів в наряді.

 

Ким були твої предки 1000 років назад?
Пофантазуй, що вони були знатного роду, жили в палаці, а не в звичайній хаті. Вигадай свій видатний родовід, склади свою власну казку про невизнаного принца / принцесу, гідних успіху і багатства. Це психологічно допоможе тобі на шляху до твоєї мети. Переконай себе, що ти знатного роду!

 

Яка твоя улюблена дитяча казка?
Вибери казку, яка зараз тобі подобається більше за інші. Вибери героя, який викликає у тебе найбільшу симпатію. І тільки після цього читай далі!
Казка - це сценарій твого життя, а герой - це ти. Може бути, ти, як Колобок, безцільно котишся по лісі, або як Гидке Каченя, чекаєш того дня, коли станеш лебедем.Усвідом свій сценарій. 1 поміняй його. Завжди є схожі казки.

 

Що ти робиш тут і тепер для себе через 10 років?
«Думаю», «збираюсь», «готуюся» не підходять. Що ти робиш? Не вчора, не місяць тому, а саме сьогодні та щодня.

 

» Завантажити Золоту таблицю успіху для рамочки:

 

 

 


------

Коментарі (3)

Павел Павел 19 06 2015 at 9:39
Не получается загрузить таблицу, пишит ошибка crying
Цитувати Відповісти Скарга
admin admin 19 06 2015 at 10:12
bully Спробуйте в іншому браузері! Провірив все працює
Цитувати Відповісти Скарга
Павел Павел 22 06 2015 at 10:53
Спасибо, получилось sad
Цитувати Відповісти Скарга
Залишити свій коментар: