Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

» » В Україні владу захопили Бандити, країну знищують.

В Україні владу захопили Бандити, країну знищують.

16-01-2015 2 900

В Україні парламент перетворюється на ручну собачку Яценюка, Порошенко, Гройсмана, Яресько. Скоро зі шкір депутатів ці персони пошиють собі килимки, щоб під дверима своїх кабінетів витирали ноги.

Для розуміння, що таке країни народного капіталізму, а що таке країни з кланово-олігархічної моделлю, особливо така країна, як Україна, де побудована держава стаціонарного бандита, треба порівняти табличку, скільки отримують лікарі та вчителі і депутати парламенту.

У країнах народного капіталізму майже немає розриву між вчителями, лікарями та депутатами (у наведеній нами табличці зарплати лікарів і вчителів зазначені мінімальні, а депутатів - середні, отже середні зарплати кваліфікованих вчителів і лікарів можуть бути вище, ніж депутатів).

Вчителі та лікарі рухають країну вперед, адже вчитель відповідає за розумовий, інтелектуальний та моральний розвиток нації, а лікар - за здоров'я нації.

В Україні правлять бал бандити, лікарів і вчителів перетворили на корм для олігархату, тому має місце дебілізація країни, скоро вже не залишиться інтелігенції, а з іншого боку йде вимирання.


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: